Турклуб «Манівці» запрошує приєднатись до велопробігу на підтримку кандидата до Верховної Ради у 116 окрузі Ірини Подоляк.

Стандартно

Маршрут пробігу: старт вул. Виговського 100 – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка – вул. Суботівська – вул. Повітряна – вул. Левандівська – вул. Шевченка – вул. Величковського 44 (фініш)

10511518_676300202484903_6426622131460909102_o

Тарас Білошицький, президент Турклубу “Манівці”:
Чому туристична громадська організація підтримує Ірину Подоляк
– 15 років бігань по кабінетах і жебрань на потреби спорту, культури, туризму – це зусилля, які розбивались об стіну системи відкатів. З приходом Ірини Подоляк в управління культури там чисто. Тому я “за” неї
– Ірина Подоляк це нове обличчя у владі законодавчій з багатющим і результативним досвідом роботи у виконавчій.
– владні коридори це лабіринти, де часто грають в піддавки, Ірина грає за правилам власної совісті, не озираючись на партійні авторитети та батьків міста.
– результати її роботи наочні – вона очолювала відділ міжнародних відносин Львівської міської ради – хто посперечається з тим, що Львів знаний в Європі. Очолює відділ культури – і хто посперечається, що ми – культурна столиця України. Оцінюю за вчинками – тому я за Подоляк.
І врешті чому велопробіг – тому що ми клуб туристів, і у нас нема коштів на потужну рекламну кампанію, А якби вони навіть були, ми б витрачали їх на нагальніші для країни речі. Але стояти осторонь, коли нові старі перефарбовані кандидати ломляться у владу, навіть не ховаючи в гаражі блатні іномарки і гектари крадених земель – не можемо Тож висловили підтримку прагнемо власним вкладом і власними зусиллями.