Зустріч з виборцями 2 березня

Стандартно

Шановні мешканці!
У середу, 2 березня 2016 року, відбудеться зустріч з народним депутатом України Іриною Подоляк о 18.30 у бібліотечній філії №44 ЦБС для дорослих (вул. Петлюри, 43)
Будемо вдячні за поширення цієї інформації!

Тиждень роботи на окрузі у формі прийомів-зустрічей

Стандартно

Вівторок 20.10.2015 – прийом громадян з 16.00 до 19.00 (Шевченківська РА);

Середа 21.10.2015 – зустріч з мешканцями о 18.30 в Залізничній РА;

Четвер 22.10.2015 – прийом громадян з 17.00-19.00 ( Шевченківська РА);

П’ятниця 23.10.2015 – зустріч з мешканцями Білогорщі о 18.00 у народному домі Білогорщі (вул. Білогорща, 23). На зустрічі також буде присутній директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів. Окремим питанням для обговорення є затверджені містом червоні лінії на вул. Стадників.

Нагадуємо про обов’язкову попередню реєстрацію на прийом за тел. +38 063 0168927(з метою уникнення живої черги).

Ірина Подоляк взяла участь у представленні в.о.начальника Головного управління юстиції у Львівській області

Стандартно

Ірина Подоляк взяла участь у представленні в.о.начальника Головного управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського. Під час представлення Ірина Подоляк наголосила, що важливим є не конкретне прізвище та посада, а те, що призначення відбувалось на конкурсних засадах.

Відповідь ЛМР щодо ділянки дороги поблизу КЗ ЛОР «Львівський протитуберкульозний диспансер»

Стандартно

До народного депутата Ірини Подоляк звенувся громадський активіст МГО “Наші Брюховичі” Владислав Камінський щодо небезпечної ділянки дороги поблизу КЗ ЛОР «Львівський протитуберкульозний диспансер» (м. Львів, вул. Замарстинівська, 274), що на виїзді з міста Львів у напрямку смт. Брюховичі.
Враховуючи те, що за останні 5 років тут сталось кілька десятків складних ДТП, більшість з яких мали фатальні наслідки, Ірина Подоляк скерувала депутатське звернення до Львівської міської ради.
Оприлюднюємо відповідь Львівської міської ради щодо вжитих заходів задля безпеки вище зазначеної ділянки дороги.

Ліквідація Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

Стандартно

Сьогодні народні депутати проголосували за запуск механізму ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. За відповідне рішення проголосували 245 депутатів.
Continue reading “Ліквідація Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі” »

Турклуб «Манівці» запрошує приєднатись до велопробігу на підтримку кандидата до Верховної Ради у 116 окрузі Ірини Подоляк.

Стандартно

Маршрут пробігу: старт вул. Виговського 100 – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка – вул. Суботівська – вул. Повітряна – вул. Левандівська – вул. Шевченка – вул. Величковського 44 (фініш)

10511518_676300202484903_6426622131460909102_o

Тарас Білошицький, президент Турклубу “Манівці”:
Чому туристична громадська організація підтримує Ірину Подоляк
– 15 років бігань по кабінетах і жебрань на потреби спорту, культури, туризму – це зусилля, які розбивались об стіну системи відкатів. З приходом Ірини Подоляк в управління культури там чисто. Тому я “за” неї
– Ірина Подоляк це нове обличчя у владі законодавчій з багатющим і результативним досвідом роботи у виконавчій.
– владні коридори це лабіринти, де часто грають в піддавки, Ірина грає за правилам власної совісті, не озираючись на партійні авторитети та батьків міста.
– результати її роботи наочні – вона очолювала відділ міжнародних відносин Львівської міської ради – хто посперечається з тим, що Львів знаний в Європі. Очолює відділ культури – і хто посперечається, що ми – культурна столиця України. Оцінюю за вчинками – тому я за Подоляк.
І врешті чому велопробіг – тому що ми клуб туристів, і у нас нема коштів на потужну рекламну кампанію, А якби вони навіть були, ми б витрачали їх на нагальніші для країни речі. Але стояти осторонь, коли нові старі перефарбовані кандидати ломляться у владу, навіть не ховаючи в гаражі блатні іномарки і гектари крадених земель – не можемо Тож висловили підтримку прагнемо власним вкладом і власними зусиллями.