Злощасне рішення ПАРЄ. Шлюб зі злом не породить миру

Стандартно

«Це так жахливо, неймовірно і дивно, що ми маємо копати окопи і вдягати протигази через суперечку в далекій країні між людьми, про яких ми нічого не знаємо.

Наскільки ми співчуваємо маленьким націям, які зазнають нападу великих і могутніх сусідів, ми не можемо за будь-яких обставин дозволити втягнути всю нашу країну у війну лише заради них. Якщо ми вже маємо битися, для того має бути значно більш вагома причина, ніж ця.

Я є людиною миру до глибини душі; збройні конфлікти між націями – це жах для мене. Війна – це жахіття, і ми маємо бути більш, ніж впевнені, що справді важливі речі є під ударом перед тим, як у неї вступити…»

Це не виступ когось із сучасних західних політиків. Це не слова котрогось з депутатів ПАРЄ, які голосували за повернення Росії до залу. Ці слова навіть не про Україну. 
Ці слова зачитав британський прем’єр Невілл Чемберлен у вересні 1938 року, пояснюючи своїм громадянам, чому їх країна дозволила Гітлеру окупувати Судети.

Тоді він сподівався, що віддавши на розтерзання агресору чехословацьку жертву, його можна наситити. Він навіть казав, що це рішення принесе мир. «Мир для цілого покоління».

Та агресора неможливо нагодувати чужою кров’ю. Поїдаючи слабші жертви він міцнішає і неодмінно прийде по тебе. Так і сталося з Британією. Замість миру для поколінь, вона отримала і ганьбу, і війну. Зі всіх держав вона воювала у Другій світовій найдовше, 6 років. В тій війні вона втратила 400 тисяч життів.

Шлюб зі злом не породив миру. Він породив смерть. Він породив Треблінку і Собібор, Бабин Яр і Аушвіц. Він породив Голокост.

Нічого іншого новий шлюб Європи зі злом, окрім смерті, не породить. 
Поки що те зло і спричинена ним смерть далеко від Європи. Вони їй чужі і будуть чужими доти, доки між ними є перепона – український солдат. Доки є Україна. Завершивши свої справи тут, зло піде на Захід, як йшло вже не раз.

Спитаєте, чому Європа не чує? Чому не розуміє? Все просто. Їх політики і бізнесмени такі ж, як і наші – не бачать далі за власну кишеню. Вони будуть торгувати з Росією, здавати інтереси України, Грузії, інших країн Східної Європи. Спочатку повільно, аж до того моменту, доки Росія не добудує Північний Потік і Україна перестане бути цінною, як транзитер газу. А тоді все прискориться. Після того, як газовий пакт Молотова-Ріббентропа буде виконаний, розраховувати ми зможемо виключно на самих себе.

Не майте ілюзій, Україна – прийнятна ціна компромісу для Європи. Ніхто з них не буде нас захищати. Якщо хочемо вижити, маємо будувати сильну армію та державні інституції. В нас є тільки ми. І ми маємо бути сильними і єдиними, щоб вижити.

Рішення ПАРЄ – це питання ціни. Незалежна Україна – це питання наших цінностей і пролитої крові. Нема жодної війни, яка була б виграна тільки політико-дипломатичним способом. Гуртуймося і готуймося пуцувати чоботи нашим воїнам.

Зустріч з виборцями 2 березня

Стандартно

Шановні мешканці!
У середу, 2 березня 2016 року, відбудеться зустріч з народним депутатом України Іриною Подоляк о 18.30 у бібліотечній філії №44 ЦБС для дорослих (вул. Петлюри, 43)
Будемо вдячні за поширення цієї інформації!

Тиждень роботи на окрузі у формі прийомів-зустрічей

Стандартно

Вівторок 20.10.2015 – прийом громадян з 16.00 до 19.00 (Шевченківська РА);

Середа 21.10.2015 – зустріч з мешканцями о 18.30 в Залізничній РА;

Четвер 22.10.2015 – прийом громадян з 17.00-19.00 ( Шевченківська РА);

П’ятниця 23.10.2015 – зустріч з мешканцями Білогорщі о 18.00 у народному домі Білогорщі (вул. Білогорща, 23). На зустрічі також буде присутній директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів. Окремим питанням для обговорення є затверджені містом червоні лінії на вул. Стадників.

Нагадуємо про обов’язкову попередню реєстрацію на прийом за тел. +38 063 0168927(з метою уникнення живої черги).

Ірина Подоляк взяла участь у представленні в.о.начальника Головного управління юстиції у Львівській області

Стандартно

Ірина Подоляк взяла участь у представленні в.о.начальника Головного управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського. Під час представлення Ірина Подоляк наголосила, що важливим є не конкретне прізвище та посада, а те, що призначення відбувалось на конкурсних засадах.

Відповідь ЛМР щодо ділянки дороги поблизу КЗ ЛОР «Львівський протитуберкульозний диспансер»

Стандартно

До народного депутата Ірини Подоляк звенувся громадський активіст МГО “Наші Брюховичі” Владислав Камінський щодо небезпечної ділянки дороги поблизу КЗ ЛОР «Львівський протитуберкульозний диспансер» (м. Львів, вул. Замарстинівська, 274), що на виїзді з міста Львів у напрямку смт. Брюховичі.
Враховуючи те, що за останні 5 років тут сталось кілька десятків складних ДТП, більшість з яких мали фатальні наслідки, Ірина Подоляк скерувала депутатське звернення до Львівської міської ради.
Оприлюднюємо відповідь Львівської міської ради щодо вжитих заходів задля безпеки вище зазначеної ділянки дороги.

Ліквідація Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

Стандартно

Сьогодні народні депутати проголосували за запуск механізму ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. За відповідне рішення проголосували 245 депутатів.
Continue reading “Ліквідація Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі” »